image
درباره ما مَپ نقشه گنج درون توست…

آکادمی مَپ، دقیقاً همون جاییه که کسانی که با موفقیت به قله‌ی مسیری که تو در اون قرار داری رسیدن، امروز با دلسوزی تمام، چراغ راه تو در این مسیر میشن، راهتو روشن می کنن، چاله چوله‌های جاده رو برات پُر میکنن و تا خود روز کنکورت در کنارتن... بریم که درمورد موفق‌ترین تیم مشاوره کنکور ایران، بیشتر بدونیم

شروع داستان ما...

گروه آموزشی مَپ، از سال ۱۳۹۴ با برند شخصی دکتر رحیم ‌زاده و تحت نظر ایشون (رتبه ۲ کنکور تجربی و ۵ کنکور زبان)، فعالیتش رو توی دنیای پر فراز و نشیب کنکور شروع کرد. هیچ وقت اولین روزامون و افرادی که در این مسیر پر پیچ و خم در همراهمون بودن و با صبوری و در کنار هم، خِشت خِشتِ این مجموعه رو بنا کردیم، فراموش نمی کنیم.

بنیان‌گذار مَپ...

دکتر پیمان رحیم زاده، رتبه ۲ کنکور تجربی و ۵ کنکور زبان سال ۱۳۹۴، دانش آموخته‌ی رشته‌ی پزشکی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران، از همون سال‌ اول، قدم در این راه بی پایان گذاشت و با مشاوره و راهنمایی‌های دلسوزانه‌‌ی خودش، تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان کنکوری رو به هدف نهاییشون رسوند... رتبه برترهای زیادی طی سال‌های اخیر، از بین دانش آموزان دکتر رحیم زاده بودن که بعضی از اون‌ها عبارتند از رتبه های ۱ ،۲ ،۸ ،۹ ،۱۵ ،۳۷، ۴۰ و …

از 1 نفر تا 10,000 نفر...

بذارید کمی بیشتر از نحوه‌ شکل‌گیری این تیم خفن بگیم... در طی این 8 سال ما از یک تیم 1 نفره به یکی از بزرگ ترین گروه های مشاوره تحصیلی کشور با بیش از 200 پرسنل فعال که با افتخار در سال به بیش از 5000 دانش آموز به صورت مستقیم و بیش از 100000 دانش آموز به صورت غیر مستقیم خدمات میده تبدیل شدیم.

نتایج درخشان مَپ...

خرسندیم که بعد از سال‌ها کسب تجربه تونستیم نتایج درخشانی مثل آیناز مارالی رتبه۱ کنکور ۱۴۰۰، عرفان آق رتبه ۲ کنکور۹۸، سینا حسن‌زاده رتبه ۳ کنکور ۱۴۰۱، محمدمهدی نصرتی رتبه ۹ کنکور ۱۴۰۲، زهرا رجبلی رتبه ۱۵ کنکور۹۷، کیانوش نجفی رتبه ۲۳ کنکور ۱۴۰۱ و... و در کل بیش از هزار قبولی در بهترین دانشگاه‌ها و رشته‌های کشور عزیزمون داشته باشیم و در به حقیقت پیوستن رویای هزاران دانش آموز پرتلاش و خانواده‌های دل نگرانشون، سهم کوچیکی داشته باشیم.

آکادمی رسمی مَپ...

از سال ۱۴۰۲ این افتخار نصیب ما شد که با عنوان موسسه آموزشی تدبیر و خلاقیت گنبد کاووس (آکادمی آموزشی مَپ)، به شناسه ملی 14012527923 و شماره ثبت 453، تحت نظر آموزش و پرورش، به دانش آموزان این مرز و بوم خدمت کنیم و برای ساخت ایرانی زیبا در آینده، قدمی حتی کوچیک برداریم... و امروز با افتخار، یک خانواده بزرگ و موفق، متشکل از بهترین دانش آموزان این مرز و بوم هستیم که برای آینده‌ای بهتر، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنن.

خدمات مَپ...

خدمات ما، در ابتدا از مشاوره تحصیلی شروع شد(که هم به صورت حضوری و هم آنلاین در تمام مقاطع تحصیلی، پر قدرت، فعالیت میکنه و با کامل و آپدیت‌ترین روش‌ها و با حضور با تجربه و دل‌سوزترین مشاورین کشور، که همگی توسط شخص دکتر رحیم‌زاده آموزش دیدن و تعداد زیادی قبولی در رشته‌های تاپ داشتن، انجام میشه) و در ادامه‌ راهمون، یکی از بهترین پانسیون های مطالعاتی کشور رو راه اندازی کردیم که در اون، آرامش خونه و شور و اشتیاق یه اکوسیستم فعال درسی رو با هم تجربه میکنیم… از طرفی برای شما دانش آموزان عزیز، تمام محصولات آموزشی مورد نیاز تون در مسیر کنکور، شامل تمام کتب آموزشی و تحصیلی و تمام کلاس های آنلاین و پکیج های آموزشی رو فراهم کردیم و نه تنها کمکتون میکنیم کتاب‌های کمک درسی مناسب سطح و شرایط خودتون رو از هر انتشاراتی انتخاب کنید، بلکه بهتون تخفیف‌های استثنایی هم هدیه میدیم…

از صمیم قلب امیدواریم بتونیم این مسیر پر فراز و نشیب رو برای شما دانش آموزان عزیز، به بهترین شکل ممکن هموار کنیم…

مشاوره

برای رسیدن به هدف ، به یک نقشه راه نیاز داری. نقشه راه تو توسط کسانی که به بهترین حالت ممکن این مسیر را طی کردند قراره مشخص بشه

teacher-book

تحلیل و تهیه بهترین کلاس ها و کتاب ها

برای موفقیت در هر حوزه ای نیاز به ابزار درست داری
بهترین هاش رو برات تحلیل می کنیم و خودمون برات تهیه می کنیم تا بتونیم احتمال موفقیتت رو بیش از پیش بالا ببریم

teacher-book

اردو عید و پانسیون مطالعاتی

بعضی بازه ها از اهمیت خاصی بر خوردار هستند
واسه همین فضایی رو برات می سازیم تا بتونیم بیش از پیش با هم و در کنار هم رشد کنیم

انتخاب رشته

در انتهای این مسیر انتخاب رشته می‌تونه برای تو انتخابی برای آینده و ساخت سرنوشتی که منتظرش هستی باشه....

مپ

چرا مپ؟

بزرگ‌ترین تیم مشاوره ایران

با بیش از 400 مشاور رتبه برتر که در بهترین دانشگاه‌ها و رشته‌ها تحصیل می‌کنند و پس از دریافت قوی‌ترین آموزش‌های مشاوره در کنار شما خواهند بود.

تک رقمی‌ها

مسیری که تو قراره واردش بشی توسط کسانی نوشته شده است که به بهترین حالت این مسیر رو به اتمام رساندند👌

Road map

موفقیت در کنکور ی سری اصول مهم داره که اگه رعایتشون نکنی از رقابت حذف می‌شی و اگه باهاشون آشنا باشی 3:0 بازی رو بردی!! چه کسی بهتر از کسایی که برترین‌های این مسیر شدند می‌تونه این اصول رو بهت یاد بده؟ روم مپ مسیر رسیدن به چیزی هست که تو دنبالشی...

کیفیت سمعی و بصری

در مپ سعی کردیم بالاترین امکانات رو استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات رو برای تو بسازیم.

Moc test MAP

ما باید مطمئن بشیم که تو در مسیر درست قرار گرفتی. برای همین بر طبق برنامه ازت آزمون می‌گیریم تا بفهمیم کجا رو اشتباه رفتی و اصلاح کنیم.

پرسش و پاسخ حین جلسات

در حین جلسات آنلاین نجات همراه با تک رقمی‌های کنکور می‌تونی سؤالات رو بپرسی و مشکل رو برطرف کنی.

تحلیل کلاس‌ها

برای موفقیت در کنکور باید ابزار درستش رو داشته باشی. برات تمام کلاس‌ها رو تحلیل می‌کنیم و به صورت فردی بهترین کلاس مناسب خودت رو پیدا می‌کنیم و با هزینه پایین‌تر برات تهیه می‌کنیم.

تحلیل کتاب‌ها

کتاب درست از کلاس درست هزاران بار مهم‌تر است و دوباره بهترین کتاب‌ها رو برات تحلیل می‌کنیم و بهترین کتاب رو برات انتخاب می‌کنیم و با هزینه‌ی پایین‌تر برات تهیه می‌کنیم.

انتخاب رتبه‌های برتر

خوشبختانه هر سال این افتخار رو داشتیم که همراه برترهای کنکور در این مسیر باشیم.

آموزش کامل تمام دروس

با ورود به مپ آموزش تمام دروس توسط بهترین دبیر‌ها با بالاترین کیفیت در اختیار تو قرار می‌گیره

انتخاب رتبه های برتر


تاثیر بهترین انتخاب